Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 498 m²
- Inhoud
- 800 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Brouwerijstraat 28 is een woonhuis in Sint Jansteen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 498 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brouwerijstraat 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
3.3 kmTreinstation
49.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Walhoek is €246.000. Dat komt neer op circa €1.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrouwerijstraat 28 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Walhoek. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.400 inwoners per km².
Brouwerijstraat 28 is een woonhuis in Walhoek, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Brouwerijstraat 28 heeft 156 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 498 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Walhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brouwerijstraat 28 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Brouwerijstraat 28 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Walhoek in Sint Jansteen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Brouwerijstraat 28 in Walhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 49.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.