Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Gentsevaart 11 Kapellebrug

Gentsevaart 11, 4565 ER Kapellebrug

142 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Gentsevaart 11 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Kapellebrug, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 438 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
438 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gentsevaart 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gentsevaart 11

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
286.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
375.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kapellebrug

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

50.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Kapellebrug

340 Inwoners
155 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Kern Kapellebrug
89% Koopwoningen
561 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gentsevaart 11

Vergelijkbare woningen in Kapellebrug

Veelgestelde vragen over Gentsevaart 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Gentsevaart 11?

De prijsindicatie voor Gentsevaart 11 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Kapellebrug is €362.000. Dat komt neer op circa €2.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gentsevaart 11 zich tot de wijk Kern Kapellebrug?

Gentsevaart 11 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 142 m² in de wijk Kern Kapellebrug. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 561 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gentsevaart 11?

Gentsevaart 11 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Kern Kapellebrug, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gentsevaart 11 vergeleken met de buurt?

Gentsevaart 11 heeft 142 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 438 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Kern Kapellebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gentsevaart 11 en wat betekent dat?

Gentsevaart 11 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-06-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gentsevaart 11?

Gentsevaart 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Kapellebrug?

De wijk Kern Kapellebrug in Kapellebrug (Zeeland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Kapellebrug?

Vanuit Gentsevaart 11 in Kern Kapellebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 50.4 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Kapellebrug?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gentsevaart 11: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 4.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Kapellebrug?

Recreatie nabij Kern Kapellebrug: restaurant (1.4 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Gentsevaart 11?

Gentsevaart 11 is verkocht in de periode 2025 tot 2028. De prijsindicatie ligt rond €260.000 tot €310.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kern Kapellebrug is €362.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Gentsevaart 11?

Een woningrapport voor Gentsevaart 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Kapellebrug. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen