Tussenwoning Buorfinneleane 18 Sexbierum

Buorfinneleane 18, 8855 HD Sexbierum

124 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Buorfinneleane 18 is een tussenwoning in Sexbierum, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 228 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Buorfinneleane 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buorfinneleane 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9%
CO₂-emissie
34.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sexbierum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

5.4 km
Horeca

Café

7.1 km
Cultuur

Bibliotheek

7.6 km
Cultuur

Bioscoop

23.1 km

Buurtinformatie in Sexbierum

1455 Inwoners
665 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€202.000 Gem. woningwaarde Sexbierum
56% Koopwoningen
2.499 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Buorfinneleane 18

Vergelijkbare woningen in Sexbierum

Veelgestelde vragen over Buorfinneleane 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Buorfinneleane 18?

De prijsindicatie voor Buorfinneleane 18 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Sexbierum is €202.000. Dat komt neer op circa €1.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buorfinneleane 18 zich tot de wijk Sexbierum?

Buorfinneleane 18 is een tussenwoning van 124 m² in de wijk Sexbierum. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.499 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buorfinneleane 18?

Buorfinneleane 18 is een tussenwoning in Sexbierum, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Buorfinneleane 18 vergeleken met de buurt?

Buorfinneleane 18 heeft 124 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Sexbierum ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buorfinneleane 18 en wat betekent dat?

Buorfinneleane 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buorfinneleane 18?

Buorfinneleane 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sexbierum?

De wijk Sexbierum in Sexbierum (Friesland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sexbierum?

Vanuit Buorfinneleane 18 in Sexbierum bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 0.4 km.