Vrijstaande woning Steenweg 2 Schore

Steenweg 2, 4423 AM Schore

317 m² Bouwjaar 1910 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Steenweg 2 is een vrijstaande woning in Schore, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 317 m², een perceel van 2518 m² en 7 kamers. Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
317 m²
Perceeloppervlakte
2518 m²
Inhoud
1174 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Vraagprijs
€ 795.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Steenweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenweg 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
213.07 kWh/m²
CO₂-emissie
52.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en voorzetramen

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (1575.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en tuin rondom

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Schore

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,8 km
Dagelijks

Supermarkt

2,2 km
Gezondheid

Huisarts

2,1 km
Vervoer

Treinstation

4,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,7 km
Gezondheid

Apotheek

2,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9,1 km
Horeca

Restaurant

5,1 km
Horeca

Café

2,1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

10,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Schore

Steenweg 2 ligt in de buurt Schore in Schore. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 440 inwoners en 197 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 83% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 314.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,2 km tot een supermarkt, 1,8 km tot een basisschool en 2,1 km tot een huisarts.

440 Inwoners
190 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
197 Woningvoorraad
€314.000 Gem. WOZ-waarde Schore
83% Koopwoningen
1.198 Inwoners per km²

Locatie van Steenweg 2

Vergelijkbare woningen in Schore

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Schore. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Steenweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenweg 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Schore €314.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenweg 2 zich tot de CBS-buurt Schore?

Steenweg 2 is een vrijstaande woning van 317 m² in de CBS-buurt Schore. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 197 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.198 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenweg 2?

Steenweg 2 is een vrijstaande woning in Schore, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Steenweg 2 vergeleken met de buurt?

Steenweg 2 heeft 317 m² woonoppervlakte en 1174 m³ inhoud. Het perceel is 2518 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Schore €314.000.

Wat is het energielabel van Steenweg 2 en wat betekent dat?

Steenweg 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steenweg 2?

Steenweg 2 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 1575 m².

Hoe is de woningmarkt in Schore?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Schore in Schore (Zeeland) 440 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €314.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Schore?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schore in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een supermarkt, 1,8 km tot een basisschool, 2,1 km tot een huisarts, 4,7 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Schore?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schore in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 9,1 km tot een ziekenhuis, 2,1 km tot een apotheek, 2 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Schore?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schore in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,1 km tot een restaurant, 2,1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Steenweg 2?

Een woningrapport voor Steenweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Schore. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1910, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Schore presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars