Eengezinswoning, vrijstaande woning Hoekseweg 7 Kapelle

Hoekseweg 7, 4421 RL Kapelle

230 m² Bouwjaar 1930 10 kamers 8 slaapkamers Label C

Hoekseweg 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kapelle, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 1870 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
1870 m²
Inhoud
1068 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€825.000 tot €925.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hoekseweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoekseweg 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Kapelle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

520 Inwoners
220 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
174 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kapelle
92% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoekseweg 7

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Hoekseweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoekseweg 7?

De prijsindicatie voor Hoekseweg 7 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kapelle is €463.000. Dat komt neer op circa €2.013 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoekseweg 7 zich tot de wijk Verspreide huizen Kapelle?

Hoekseweg 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 230 m² in de wijk Verspreide huizen Kapelle. De buurt telt 174 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoekseweg 7?

Hoekseweg 7 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Kapelle, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoekseweg 7 vergeleken met de buurt?

Hoekseweg 7 heeft 230 m² woonoppervlakte en 1068 m³ inhoud. Het perceel is 1870 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verspreide huizen Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoekseweg 7 en wat betekent dat?

Hoekseweg 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoekseweg 7?

Hoekseweg 7 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kapelle?

De wijk Verspreide huizen Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kapelle?