Streetview Groeneweg 42 Schiedam

Groeneweg 42, 3124 KA Schiedam

158 m² Bouwjaar 1963 Label G

Groeneweg 42 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 1750 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.104.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
1750 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Groeneweg 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groeneweg 42

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Schiedam

50 Inwoners
20 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€1.104.000 Gem. woningwaarde Noordkethelpolder
80% Koopwoningen
20 Inwoners per km²

Locatie van Groeneweg 42

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Groeneweg 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Groeneweg 42?

De gemiddelde woningwaarde in Noordkethelpolder is €1.104.000. Dat komt neer op circa €6.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groeneweg 42 zich tot de wijk Noordkethelpolder?

Groeneweg 42 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Noordkethelpolder. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groeneweg 42?

Groeneweg 42 is een woonhuis in Noordkethelpolder, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Groeneweg 42 vergeleken met de buurt?

Groeneweg 42 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1750 m². In Noordkethelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.104.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groeneweg 42 en wat betekent dat?

Groeneweg 42 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-06-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noordkethelpolder?

De wijk Noordkethelpolder in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.104.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordkethelpolder?

Vanuit Groeneweg 42 in Noordkethelpolder bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordkethelpolder?