Vrijstaande woning Vlasakker 80 Schiedam

Vlasakker 80, 3124 AL Schiedam

164 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Vlasakker 80 is een vrijstaande woning in Schiedam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 345 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
345 m²
Inhoud
675 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vlasakker 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlasakker 80

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

1315 Inwoners
545 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
540 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde De Akkers
78% Koopwoningen
7.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlasakker 80

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Vlasakker 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlasakker 80?

De prijsindicatie voor Vlasakker 80 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in De Akkers is €361.000. Dat komt neer op circa €2.201 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlasakker 80 zich tot de wijk De Akkers?

Vlasakker 80 is een vrijstaande woning van 164 m² in de wijk De Akkers. De buurt telt 540 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlasakker 80?

Vlasakker 80 is een vrijstaande woning in De Akkers, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vlasakker 80 vergeleken met de buurt?

Vlasakker 80 heeft 164 m² woonoppervlakte en 675 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Akkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlasakker 80 en wat betekent dat?

Vlasakker 80 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlasakker 80?

Vlasakker 80 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Akkers?

De wijk De Akkers in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Akkers?

Vanuit Vlasakker 80 in De Akkers bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.