Eengezinswoning, vrijstaande woning Vlaardingseweg 12 Schiedam

Vlaardingseweg 12, 3121 JM Schiedam

156 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Vlaardingseweg 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Schiedam, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 549 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
549 m²
Inhoud
558 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€770.000 tot €870.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vlaardingseweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlaardingseweg 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
144.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.5%
CO₂-emissie
27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas en HR-glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (437.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Schiedam

685 Inwoners
375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
394 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Kethel-dorp
47% Koopwoningen
2.305 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlaardingseweg 12

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Vlaardingseweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlaardingseweg 12?

De prijsindicatie voor Vlaardingseweg 12 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Kethel-dorp is €347.000. Dat komt neer op circa €2.224 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlaardingseweg 12 zich tot de wijk Kethel-dorp?

Vlaardingseweg 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 156 m² in de wijk Kethel-dorp. De buurt telt 394 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.305 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlaardingseweg 12?

Vlaardingseweg 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kethel-dorp, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vlaardingseweg 12 vergeleken met de buurt?

Vlaardingseweg 12 heeft 156 m² woonoppervlakte en 558 m³ inhoud. Het perceel is 549 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kethel-dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlaardingseweg 12 en wat betekent dat?

Vlaardingseweg 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlaardingseweg 12?

Vlaardingseweg 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 437 m².

Hoe is de woningmarkt in Kethel-dorp?

De wijk Kethel-dorp in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kethel-dorp?

Vanuit Vlaardingseweg 12 in Kethel-dorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.3 km.