Herenhuis, vrijstaande woning Nieuwe Haven 151 Schiedam

Nieuwe Haven 151, 3117 AA Schiedam

396 m² Bouwjaar 1840 11 kamers 8 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Nieuwe Haven 151 is een herenhuis, vrijstaande woning in Schiedam, gebouwd in 1840. De woning heeft een woonoppervlakte van 396 m², een perceel van 585 m² en 11 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1840
Woonoppervlakte
396 m²
Perceeloppervlakte
585 m²
Inhoud
1737 m³
Kamers
11
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€1.100.000 tot €1.350.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Haven 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Haven 151

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel en heteluchtverwarming

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (287.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Schiedam

830 Inwoners
370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
377 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Liduinabuurt
71% Koopwoningen
15.040 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Haven 151

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Haven 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Haven 151?

De prijsindicatie voor Nieuwe Haven 151 ligt rond €1.100.000 tot €1.350.000. De gemiddelde woningwaarde in Liduinabuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €876 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Haven 151 zich tot de wijk Liduinabuurt?

Nieuwe Haven 151 is een herenhuis, vrijstaande woning van 396 m² in de wijk Liduinabuurt. De buurt telt 377 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.040 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Haven 151?

Nieuwe Haven 151 is een herenhuis, vrijstaande woning in Liduinabuurt, gebouwd in 1840 (186 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Haven 151 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Haven 151 heeft 396 m² woonoppervlakte en 1737 m³ inhoud. Het perceel is 585 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Liduinabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Haven 151 en wat betekent dat?

Nieuwe Haven 151 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Nieuwe Haven 151?

Nieuwe Haven 151 heeft 11 kamers waarvan 8 slaapkamers. De tuin is 287 m².

Hoe is de woningmarkt in Liduinabuurt?

De wijk Liduinabuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liduinabuurt?

Vanuit Nieuwe Haven 151 in Liduinabuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.