Villa, halfvrijstaande woning Veenlantstraat 2 Schiedam

Veenlantstraat 2, 3117 CK Schiedam

354 m² Bouwjaar 1912 11 kamers 6 slaapkamers Label E

Veenlantstraat 2 is een villa, halfvrijstaande woning in Schiedam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m², een perceel van 327 m² en 11 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
354 m²
Perceeloppervlakte
327 m²
Inhoud
1301 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€845.000 tot €945.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Veenlantstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenlantstraat 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
248.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.6%
CO₂-emissie
60.88 kg/m²

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Schiedam

830 Inwoners
370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
377 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Liduinabuurt
71% Koopwoningen
15.040 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veenlantstraat 2

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Veenlantstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenlantstraat 2?

De prijsindicatie voor Veenlantstraat 2 ligt rond €845.000 tot €945.000. De gemiddelde woningwaarde in Liduinabuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenlantstraat 2 zich tot de wijk Liduinabuurt?

Veenlantstraat 2 is een villa, halfvrijstaande woning van 354 m² in de wijk Liduinabuurt. De buurt telt 377 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.040 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenlantstraat 2?

Veenlantstraat 2 is een villa, halfvrijstaande woning in Liduinabuurt, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veenlantstraat 2 vergeleken met de buurt?

Veenlantstraat 2 heeft 354 m² woonoppervlakte en 1301 m³ inhoud. Het perceel is 327 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Liduinabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenlantstraat 2 en wat betekent dat?

Veenlantstraat 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-03-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veenlantstraat 2?

Veenlantstraat 2 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Liduinabuurt?

De wijk Liduinabuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liduinabuurt?

Vanuit Veenlantstraat 2 in Liduinabuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.