2-onder-1-kapwoning Veldzicht 14 Schagerbrug

Veldzicht 14, 1751 KA Schagerbrug

142 m² Bouwjaar 2023 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Veldzicht 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Schagerbrug, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 347 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
NewConstruction
Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
347 m²
Inhoud
546 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Veldzicht 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldzicht 14

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
69.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
37.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.3%
CO₂-emissie
8.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schagerbrug

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Schagerbrug

1545 Inwoners
640 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
680 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Schagerbrug (woonkern)
67% Koopwoningen
2.355 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veldzicht 14

Vergelijkbare woningen in Schagerbrug

Veelgestelde vragen over Veldzicht 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldzicht 14?

De prijsindicatie voor Veldzicht 14 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Schagerbrug (woonkern) is €323.000. Dat komt neer op circa €2.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldzicht 14 zich tot de wijk Schagerbrug (woonkern)?

Veldzicht 14 is een 2-onder-1-kapwoning van 142 m² in de wijk Schagerbrug (woonkern). De buurt telt 680 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldzicht 14?

Veldzicht 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Schagerbrug (woonkern), gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veldzicht 14 vergeleken met de buurt?

Veldzicht 14 heeft 142 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 347 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Schagerbrug (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veldzicht 14 en wat betekent dat?

Veldzicht 14 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-08-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veldzicht 14?

Veldzicht 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schagerbrug (woonkern)?

De wijk Schagerbrug (woonkern) in Schagerbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schagerbrug (woonkern)?

Vanuit Veldzicht 14 in Schagerbrug (woonkern) bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schagerbrug (woonkern)?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veldzicht 14: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schagerbrug (woonkern)?

Recreatie nabij Schagerbrug (woonkern): restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Veldzicht 14?

Veldzicht 14 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €495.000 tot €595.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Schagerbrug (woonkern) is €323.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Veldzicht 14?

Een woningrapport voor Veldzicht 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schagerbrug (woonkern). Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen