Geschakelde woning Grote Sloot 349 Schagerbrug

Grote Sloot 349, 1751 LC Schagerbrug

248 m² Bouwjaar 1829 8 kamers 5 slaapkamers Label D

Grote Sloot 349 is een geschakelde woning in Schagerbrug, gebouwd in 1829. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 237 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1829
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
237 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
rural

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Grote Sloot 349

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Sloot 349

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schagerbrug

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Schagerbrug

1545 Inwoners
640 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
680 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Schagerbrug (woonkern)
67% Koopwoningen
2.355 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grote Sloot 349

Vergelijkbare woningen in Schagerbrug

Veelgestelde vragen over Grote Sloot 349

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Sloot 349?

De prijsindicatie voor Grote Sloot 349 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Schagerbrug (woonkern) is €323.000. Dat komt neer op circa €1.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Sloot 349 zich tot de wijk Schagerbrug (woonkern)?

Grote Sloot 349 is een geschakelde woning van 248 m² in de wijk Schagerbrug (woonkern). De buurt telt 680 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Sloot 349?

Grote Sloot 349 is een geschakelde woning in Schagerbrug (woonkern), gebouwd in 1829 (197 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grote Sloot 349 vergeleken met de buurt?

Grote Sloot 349 heeft 248 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 237 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Schagerbrug (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Sloot 349 en wat betekent dat?

Grote Sloot 349 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grote Sloot 349?

Grote Sloot 349 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schagerbrug (woonkern)?

De wijk Schagerbrug (woonkern) in Schagerbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schagerbrug (woonkern)?