Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Inhoud
- 380 m³
- Kamers
- 5
Tiendstraat 9 is een woonhuis in Sas van Gent, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 154 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tiendstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
37.8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
12.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
12.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
14.7 kmDe prijsindicatie voor Tiendstraat 9 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €1.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTiendstraat 9 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².
Tiendstraat 9 is een woonhuis in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Tiendstraat 9 heeft 118 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tiendstraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5456.62 kg/jaar.
Tiendstraat 9 heeft 5 kamers.
De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Tiendstraat 9 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tiendstraat 9: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 12.8 km.
Recreatie nabij Kern Sas van Gent: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €140.000 tot €165.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Tiendstraat 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Sas van Gent. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen