Eengezinswoning, hoekwoning Europalaan 53 Sas van Gent

Europalaan 53, 4551 VB Sas van Gent

117 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Europalaan 53 is een eengezinswoning, hoekwoning in Sas van Gent, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 225 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
419 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Europalaan 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Europalaan 53

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.04 kg/m²

Tuin
Ja (120.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Europalaan 53

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Europalaan 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Europalaan 53?

De prijsindicatie voor Europalaan 53 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €1.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europalaan 53 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Europalaan 53 is een eengezinswoning, hoekwoning van 117 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europalaan 53?

Europalaan 53 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Europalaan 53 vergeleken met de buurt?

Europalaan 53 heeft 117 m² woonoppervlakte en 419 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Europalaan 53 en wat betekent dat?

Europalaan 53 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Europalaan 53?

Europalaan 53 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 120 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Vanuit Europalaan 53 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.