Eengezinswoning, vrijstaande woning Westdam 1 Sas van Gent

Westdam 1, 4551 GA Sas van Gent

200 m² Bouwjaar 1922 7 kamers 3 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Westdam 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sas van Gent, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 918 m² en 7 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
918 m²
Inhoud
494 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Westdam 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westdam 1

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westdam 1

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Westdam 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Westdam 1?

De prijsindicatie voor Westdam 1 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €890 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westdam 1 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Westdam 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 200 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westdam 1?

Westdam 1 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westdam 1 vergeleken met de buurt?

Westdam 1 heeft 200 m² woonoppervlakte en 494 m³ inhoud. Het perceel is 918 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westdam 1 en wat betekent dat?

Westdam 1 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Westdam 1?

Westdam 1 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Vanuit Westdam 1 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.