Halfvrijstaande woning Prinsenkade 14 Sas van Gent

Prinsenkade 14, 4551 CN Sas van Gent

171 m² Bouwjaar 1930 10 kamers 5 slaapkamers Label D

Prinsenkade 14 is een halfvrijstaande woning in Sas van Gent, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 416 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
416 m²
Inhoud
889 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prinsenkade 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenkade 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
393.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
279.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.5%
CO₂-emissie
49.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsenkade 14

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Prinsenkade 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenkade 14?

De prijsindicatie voor Prinsenkade 14 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €1.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenkade 14 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Prinsenkade 14 is een halfvrijstaande woning van 171 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenkade 14?

Prinsenkade 14 is een halfvrijstaande woning in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsenkade 14 vergeleken met de buurt?

Prinsenkade 14 heeft 171 m² woonoppervlakte en 889 m³ inhoud. Het perceel is 416 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenkade 14 en wat betekent dat?

Prinsenkade 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-06-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsenkade 14?

Prinsenkade 14 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Vanuit Prinsenkade 14 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.