Streetview Walstraat 17 Sas van Gent

Walstraat 17, 4551 ES Sas van Gent

168 m² Bouwjaar 1938 Label D

Walstraat 17 is een woonhuis in Sas van Gent, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 197 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
197 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Walstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Walstraat 17

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Sas van Gent

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

37.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.7 km

Buurtinformatie in Sas van Gent

3535 Inwoners
1810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1921 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Kern Sas van Gent
63% Koopwoningen
1.784 Inwoners per km²

Locatie van Walstraat 17

Vergelijkbare woningen in Sas van Gent

Veelgestelde vragen over Walstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Walstraat 17?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €1.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walstraat 17 zich tot de wijk Kern Sas van Gent?

Walstraat 17 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walstraat 17?

Walstraat 17 is een woonhuis in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Walstraat 17 vergeleken met de buurt?

Walstraat 17 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 197 m². In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Walstraat 17 en wat betekent dat?

Walstraat 17 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Kern Sas van Gent?

De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Vanuit Walstraat 17 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Sas van Gent?

Zorg en onderwijs in de buurt van Walstraat 17: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 12.8 km.