Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 253 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
Stationsstraat 7 is een woonhuis in Sas van Gent, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m² en een perceel van 255 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stationsstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
37.8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
12.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
12.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
14.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Sas van Gent is €178.000. Dat komt neer op circa €704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStationsstraat 7 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Kern Sas van Gent. De buurt telt 1.921 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.784 inwoners per km².
Stationsstraat 7 is een woonhuis in Kern Sas van Gent, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Stationsstraat 7 heeft 253 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Kern Sas van Gent ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stationsstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kern Sas van Gent in Sas van Gent (Zeeland) kenmerkt zich door 3.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Stationsstraat 7 in Kern Sas van Gent bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 37.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stationsstraat 7: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 12.8 km.