Streetview Stuyvesantstraat 7 Santpoort-Noord

Stuyvesantstraat 7, 2071 VH Santpoort-Noord

80 m² Bouwjaar 1967 3 kamers Label C

Stuyvesantstraat 7 is een appartement in Santpoort-Noord, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Stuyvesantstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stuyvesantstraat 7

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

635 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
262 Woningvoorraad
€542.000 Gem. woningwaarde Biezenbuurt
89% Koopwoningen
892 Inwoners per km²

Locatie van Stuyvesantstraat 7

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Stuyvesantstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Stuyvesantstraat 7?

De prijsindicatie voor Stuyvesantstraat 7 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Biezenbuurt is €542.000. Dat komt neer op circa €6.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stuyvesantstraat 7 zich tot de wijk Biezenbuurt?

Stuyvesantstraat 7 is een appartement van 80 m² in de wijk Biezenbuurt. De buurt telt 262 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stuyvesantstraat 7?

Stuyvesantstraat 7 is een appartement in Biezenbuurt, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stuyvesantstraat 7 vergeleken met de buurt?

Stuyvesantstraat 7 heeft 80 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Biezenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stuyvesantstraat 7 en wat betekent dat?

Stuyvesantstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-08-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stuyvesantstraat 7?

Stuyvesantstraat 7 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Biezenbuurt?

De wijk Biezenbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezenbuurt?

Vanuit Stuyvesantstraat 7 in Biezenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.