Portiekflat Santpoortse Dreef 148 Santpoort-Noord

Santpoortse Dreef 148, 2071 TS Santpoort-Noord

79 m² Bouwjaar 1965 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Santpoortse Dreef 148 is een portiekflat in Santpoort-Noord, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
246 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Santpoortse Dreef 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Santpoortse Dreef 148

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

635 Inwoners
260 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
262 Woningvoorraad
€542.000 Gem. woningwaarde Biezenbuurt
89% Koopwoningen
892 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Santpoortse Dreef 148

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Santpoortse Dreef 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Santpoortse Dreef 148?

De prijsindicatie voor Santpoortse Dreef 148 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Biezenbuurt is €542.000. Dat komt neer op circa €6.861 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Santpoortse Dreef 148 zich tot de wijk Biezenbuurt?

Santpoortse Dreef 148 is een portiekflat van 79 m² in de wijk Biezenbuurt. De buurt telt 262 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Santpoortse Dreef 148?

Santpoortse Dreef 148 is een portiekflat in Biezenbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Santpoortse Dreef 148 vergeleken met de buurt?

Santpoortse Dreef 148 heeft 79 m² woonoppervlakte en 246 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Biezenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Santpoortse Dreef 148 en wat betekent dat?

Santpoortse Dreef 148 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Santpoortse Dreef 148?

Santpoortse Dreef 148 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Biezenbuurt?

De wijk Biezenbuurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biezenbuurt?

Vanuit Santpoortse Dreef 148 in Biezenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.