Streetview Broekbergenlaan 20 Santpoort-Noord

Broekbergenlaan 20, 2071 EW Santpoort-Noord

91 m² Bouwjaar 1949 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Broekbergenlaan 20 is een woonhuis in Santpoort-Noord, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 337 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
337 m²
Inhoud
338 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Broekbergenlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekbergenlaan 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

815 Inwoners
325 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
324 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Santpoort-Dorp
88% Koopwoningen
8.390 Inwoners per km²

Locatie van Broekbergenlaan 20

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Broekbergenlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekbergenlaan 20?

De gemiddelde woningwaarde in Santpoort-Dorp is €541.000. Dat komt neer op circa €5.945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekbergenlaan 20 zich tot de wijk Santpoort-Dorp?

Broekbergenlaan 20 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Santpoort-Dorp. De buurt telt 324 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.390 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekbergenlaan 20?

Broekbergenlaan 20 is een woonhuis in Santpoort-Dorp, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Broekbergenlaan 20 vergeleken met de buurt?

Broekbergenlaan 20 heeft 91 m² woonoppervlakte en 338 m³ inhoud. Het perceel is 337 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Santpoort-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekbergenlaan 20 en wat betekent dat?

Broekbergenlaan 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Broekbergenlaan 20?

Broekbergenlaan 20 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Santpoort-Dorp?

De wijk Santpoort-Dorp in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Santpoort-Dorp?

Vanuit Broekbergenlaan 20 in Santpoort-Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.