Hoekwoning Broekbergenlaan 48 RD Santpoort-Noord

Broekbergenlaan 48 RD, 2071 EW Santpoort-Noord

115 m² Bouwjaar 1941 5 kamers 3 slaapkamers Label A+

Broekbergenlaan 48 RD is een hoekwoning in Santpoort-Noord, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 120 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Broekbergenlaan 48 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekbergenlaan 48 RD

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
93.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
88.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.4%
CO₂-emissie
16.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

815 Inwoners
325 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
324 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Santpoort-Dorp
88% Koopwoningen
8.390 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Broekbergenlaan 48 RD

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Broekbergenlaan 48 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekbergenlaan 48 RD?

De prijsindicatie voor Broekbergenlaan 48 RD ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Santpoort-Dorp is €541.000. Dat komt neer op circa €4.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekbergenlaan 48 RD zich tot de wijk Santpoort-Dorp?

Broekbergenlaan 48 RD is een hoekwoning van 115 m² in de wijk Santpoort-Dorp. De buurt telt 324 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.390 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekbergenlaan 48 RD?

Broekbergenlaan 48 RD is een hoekwoning in Santpoort-Dorp, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Broekbergenlaan 48 RD vergeleken met de buurt?

Broekbergenlaan 48 RD heeft 115 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Santpoort-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekbergenlaan 48 RD en wat betekent dat?

Broekbergenlaan 48 RD heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Broekbergenlaan 48 RD?

Broekbergenlaan 48 RD heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Santpoort-Dorp?

De wijk Santpoort-Dorp in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Santpoort-Dorp?