Halfvrijstaande woning Hagelingerweg 54 Santpoort-Noord

Hagelingerweg 54, 2071 CK Santpoort-Noord

97 m² Bouwjaar 1890 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Hagelingerweg 54 is een halfvrijstaande woning in Santpoort-Noord, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 260 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
260 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hagelingerweg 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hagelingerweg 54

Tuin
Ja (150.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

710 Inwoners
315 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
320 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde West-Indische buurt
58% Koopwoningen
9.782 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hagelingerweg 54

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Hagelingerweg 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Hagelingerweg 54?

De prijsindicatie voor Hagelingerweg 54 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in West-Indische buurt is €476.000. Dat komt neer op circa €4.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hagelingerweg 54 zich tot de wijk West-Indische buurt?

Hagelingerweg 54 is een halfvrijstaande woning van 97 m² in de wijk West-Indische buurt. De buurt telt 320 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hagelingerweg 54?

Hagelingerweg 54 is een halfvrijstaande woning in West-Indische buurt, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hagelingerweg 54 vergeleken met de buurt?

Hagelingerweg 54 heeft 97 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 260 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In West-Indische buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hagelingerweg 54 en wat betekent dat?

Hagelingerweg 54 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Hagelingerweg 54?

Hagelingerweg 54 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 150 m².

Hoe is de woningmarkt in West-Indische buurt?

De wijk West-Indische buurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West-Indische buurt?

Vanuit Hagelingerweg 54 in West-Indische buurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.