2-onder-1-kapwoning Hagelingerweg 62 Santpoort-Noord

Hagelingerweg 62, 2071 CK Santpoort-Noord

76 m² Bouwjaar 1909 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Hagelingerweg 62 is een 2-onder-1-kapwoning in Santpoort-Noord, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 145 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hagelingerweg 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hagelingerweg 62

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Santpoort-Noord

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Santpoort-Noord

710 Inwoners
315 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
320 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde West-Indische buurt
58% Koopwoningen
9.782 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hagelingerweg 62

Vergelijkbare woningen in Santpoort-Noord

Veelgestelde vragen over Hagelingerweg 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Hagelingerweg 62?

De prijsindicatie voor Hagelingerweg 62 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in West-Indische buurt is €476.000. Dat komt neer op circa €6.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hagelingerweg 62 zich tot de wijk West-Indische buurt?

Hagelingerweg 62 is een 2-onder-1-kapwoning van 76 m² in de wijk West-Indische buurt. De buurt telt 320 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hagelingerweg 62?

Hagelingerweg 62 is een 2-onder-1-kapwoning in West-Indische buurt, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hagelingerweg 62 vergeleken met de buurt?

Hagelingerweg 62 heeft 76 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In West-Indische buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hagelingerweg 62 en wat betekent dat?

Hagelingerweg 62 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hagelingerweg 62?

Hagelingerweg 62 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in West-Indische buurt?

De wijk West-Indische buurt in Santpoort-Noord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West-Indische buurt?