Streetview Schout Bigotlaan 11 's-Hertogenbosch

Schout Bigotlaan 11, 5237 WE 's-Hertogenbosch

187 m² Bouwjaar 2000

Schout Bigotlaan 11 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 257 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
257 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schout Bigotlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2660 Inwoners
1140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1148 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Maasoever
95% Koopwoningen
5.160 Inwoners per km²

Locatie van Schout Bigotlaan 11

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Schout Bigotlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Schout Bigotlaan 11?

De prijsindicatie voor Schout Bigotlaan 11 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasoever is €470.000. Dat komt neer op circa €2.513 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schout Bigotlaan 11 zich tot de wijk Maasoever?

Schout Bigotlaan 11 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Maasoever. De buurt telt 1.148 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schout Bigotlaan 11?

Schout Bigotlaan 11 is een woonhuis in Maasoever, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schout Bigotlaan 11 vergeleken met de buurt?

Schout Bigotlaan 11 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 257 m². In Maasoever ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Maasoever?

De wijk Maasoever in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasoever?

Vanuit Schout Bigotlaan 11 in Maasoever bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Maasoever?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schout Bigotlaan 11: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Maasoever?

Recreatie nabij Maasoever: restaurant (1.1 km), cafe (2.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Schout Bigotlaan 11?