Halfvrijstaande woning Schout Bigotlaan 13 's-Hertogenbosch

Schout Bigotlaan 13, 5237 WE 's-Hertogenbosch

156 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schout Bigotlaan 13 is een halfvrijstaande woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 262 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
262 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Schout Bigotlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schout Bigotlaan 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2660 Inwoners
1140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1148 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Maasoever
95% Koopwoningen
5.160 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schout Bigotlaan 13

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Schout Bigotlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Schout Bigotlaan 13?

De prijsindicatie voor Schout Bigotlaan 13 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasoever is €470.000. Dat komt neer op circa €3.013 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schout Bigotlaan 13 zich tot de wijk Maasoever?

Schout Bigotlaan 13 is een halfvrijstaande woning van 156 m² in de wijk Maasoever. De buurt telt 1.148 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schout Bigotlaan 13?

Schout Bigotlaan 13 is een halfvrijstaande woning in Maasoever, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schout Bigotlaan 13 vergeleken met de buurt?

Schout Bigotlaan 13 heeft 156 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 262 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Maasoever ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schout Bigotlaan 13 en wat betekent dat?

Schout Bigotlaan 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schout Bigotlaan 13?

Schout Bigotlaan 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Maasoever?

De wijk Maasoever in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasoever?

Vanuit Schout Bigotlaan 13 in Maasoever bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.