Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 463 m²
Meester Bierkuslaan 4 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 463 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meester Bierkuslaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Zilverpark is €435.000. Dat komt neer op circa €2.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeester Bierkuslaan 4 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Het Zilverpark. De buurt telt 885 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.073 inwoners per km².
Meester Bierkuslaan 4 is een woonhuis in Het Zilverpark, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Meester Bierkuslaan 4 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 463 m². In Het Zilverpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Het Zilverpark in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Meester Bierkuslaan 4 in Het Zilverpark bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meester Bierkuslaan 4: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 4 km.
Recreatie nabij Het Zilverpark: restaurant (0.4 km), cafe (3.3 km).
Een woningrapport voor Meester Bierkuslaan 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Het Zilverpark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1991, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.