Vrijstaande woning Meester Bierkuslaan 9 's-Hertogenbosch

Meester Bierkuslaan 9, 5237 JB 's-Hertogenbosch

201 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Meester Bierkuslaan 9 is een vrijstaande woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 595 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
595 m²
Inhoud
820 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€775.000 tot €875.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meester Bierkuslaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meester Bierkuslaan 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19%
CO₂-emissie
28.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2155 Inwoners
870 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
885 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Het Zilverpark
82% Koopwoningen
6.073 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meester Bierkuslaan 9

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Meester Bierkuslaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Meester Bierkuslaan 9?

De prijsindicatie voor Meester Bierkuslaan 9 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zilverpark is €435.000. Dat komt neer op circa €2.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meester Bierkuslaan 9 zich tot de wijk Het Zilverpark?

Meester Bierkuslaan 9 is een vrijstaande woning van 201 m² in de wijk Het Zilverpark. De buurt telt 885 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.073 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meester Bierkuslaan 9?

Meester Bierkuslaan 9 is een vrijstaande woning in Het Zilverpark, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meester Bierkuslaan 9 vergeleken met de buurt?

Meester Bierkuslaan 9 heeft 201 m² woonoppervlakte en 820 m³ inhoud. Het perceel is 595 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Het Zilverpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meester Bierkuslaan 9 en wat betekent dat?

Meester Bierkuslaan 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-01-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meester Bierkuslaan 9?

Meester Bierkuslaan 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Zilverpark?

De wijk Het Zilverpark in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zilverpark?