Streetview Kasteeldreef 12 's-Hertogenbosch

Kasteeldreef 12, 5236 XL 's-Hertogenbosch

205 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 4 slaapkamers Label APLUSPLUS

Kasteeldreef 12 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 594 m² en 6 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
594 m²
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kasteeldreef 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kasteeldreef 12

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1235 Inwoners
515 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
508 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Kom Empel
74% Koopwoningen
2.719 Inwoners per km²

Locatie van Kasteeldreef 12

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Kasteeldreef 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Kasteeldreef 12?

De prijsindicatie voor Kasteeldreef 12 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom Empel is €487.000. Dat komt neer op circa €2.376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kasteeldreef 12 zich tot de wijk Kom Empel?

Kasteeldreef 12 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Kom Empel. De buurt telt 508 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kasteeldreef 12?

Kasteeldreef 12 is een woonhuis in Kom Empel, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kasteeldreef 12 vergeleken met de buurt?

Kasteeldreef 12 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 594 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kom Empel ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kasteeldreef 12 en wat betekent dat?

Kasteeldreef 12 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Kasteeldreef 12?

Kasteeldreef 12 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kom Empel?

De wijk Kom Empel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom Empel?

Vanuit Kasteeldreef 12 in Kom Empel bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kom Empel?