Vrijstaande woning Doornkampsteeg 32 A 's-Hertogenbosch

Doornkampsteeg 32 A, 5236 BB 's-Hertogenbosch

302 m² Bouwjaar 2000 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Doornkampsteeg 32 A is een vrijstaande woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m², een perceel van 1250 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
302 m²
Perceeloppervlakte
1250 m²
Inhoud
1121 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.405.000 tot €1.655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Doornkampsteeg 32 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doornkampsteeg 32 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2585 Inwoners
905 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
898 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Maasakker
83% Koopwoningen
3.200 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Doornkampsteeg 32 A

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Doornkampsteeg 32 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Doornkampsteeg 32 A?

De prijsindicatie voor Doornkampsteeg 32 A ligt rond €1.405.000 tot €1.655.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasakker is €508.000. Dat komt neer op circa €1.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doornkampsteeg 32 A zich tot de wijk Maasakker?

Doornkampsteeg 32 A is een vrijstaande woning van 302 m² in de wijk Maasakker. De buurt telt 898 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doornkampsteeg 32 A?

Doornkampsteeg 32 A is een vrijstaande woning in Maasakker, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Doornkampsteeg 32 A vergeleken met de buurt?

Doornkampsteeg 32 A heeft 302 m² woonoppervlakte en 1121 m³ inhoud. Het perceel is 1250 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Maasakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doornkampsteeg 32 A en wat betekent dat?

Doornkampsteeg 32 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Doornkampsteeg 32 A?

Doornkampsteeg 32 A heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Maasakker?

De wijk Maasakker in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasakker?

Vanuit Doornkampsteeg 32 A in Maasakker bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 3.8 km.