Streetview Pottenbakker 23 's-Hertogenbosch

Pottenbakker 23, 5236 AL 's-Hertogenbosch

251 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Pottenbakker 23 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m², een perceel van 927 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
927 m²
Inhoud
625 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pottenbakker 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pottenbakker 23

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1235 Inwoners
515 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
508 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Kom Empel
74% Koopwoningen
2.719 Inwoners per km²

Locatie van Pottenbakker 23

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Pottenbakker 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Pottenbakker 23?

De prijsindicatie voor Pottenbakker 23 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom Empel is €487.000. Dat komt neer op circa €1.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pottenbakker 23 zich tot de wijk Kom Empel?

Pottenbakker 23 is een woonhuis van 251 m² in de wijk Kom Empel. De buurt telt 508 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pottenbakker 23?

Pottenbakker 23 is een woonhuis in Kom Empel, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pottenbakker 23 vergeleken met de buurt?

Pottenbakker 23 heeft 251 m² woonoppervlakte en 625 m³ inhoud. Het perceel is 927 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Kom Empel ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pottenbakker 23 en wat betekent dat?

Pottenbakker 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pottenbakker 23?

Pottenbakker 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kom Empel?

De wijk Kom Empel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom Empel?

Vanuit Pottenbakker 23 in Kom Empel bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.