Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 314 m²
- Perceeloppervlakte
- 1045 m²
- Inhoud
- 1338 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 5
Kloosterlaan 60 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 314 m², een perceel van 1045 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kloosterlaan 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
5.3 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Kloosterlaan 60 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Abdijenbuurt is €376.000. Dat komt neer op circa €1.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKloosterlaan 60 is een woonhuis van 314 m² in de wijk Abdijenbuurt. De buurt telt 504 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.673 inwoners per km².
Kloosterlaan 60 is een woonhuis in Abdijenbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kloosterlaan 60 heeft 314 m² woonoppervlakte en 1338 m³ inhoud. Het perceel is 1045 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Abdijenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kloosterlaan 60 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.06 kg/jaar.
Kloosterlaan 60 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Abdijenbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Kloosterlaan 60 in Abdijenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kloosterlaan 60: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 3.3 km.