Streetview Empelsedijk 25 's-Hertogenbosch

Empelsedijk 25, 5235 AD 's-Hertogenbosch

237 m² Bouwjaar 1912 Label F

Empelsedijk 25 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 340 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €780.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
340 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Empelsedijk 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Empelsedijk 25

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

100 Inwoners
35 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
37 Woningvoorraad
€780.000 Gem. woningwaarde Oud Empel
89% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Empelsedijk 25

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Empelsedijk 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Empelsedijk 25?

De prijsindicatie voor Empelsedijk 25 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Empel is €780.000. Dat komt neer op circa €3.291 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Empelsedijk 25 zich tot de wijk Oud Empel?

Empelsedijk 25 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Oud Empel. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Empelsedijk 25?

Empelsedijk 25 is een woonhuis in Oud Empel, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Empelsedijk 25 vergeleken met de buurt?

Empelsedijk 25 heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 340 m². In Oud Empel ligt de gemiddelde woningwaarde op €780.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Empelsedijk 25 en wat betekent dat?

Empelsedijk 25 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-01-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud Empel?

De wijk Oud Empel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €780.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Empel?

Vanuit Empelsedijk 25 in Oud Empel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud Empel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Empelsedijk 25: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 4.9 km.