Villa, vrijstaande woning De Baken 19 's-Hertogenbosch

De Baken 19, 5231 HT 's-Hertogenbosch

262 m² Bouwjaar 1978 8 kamers 5 slaapkamers Label B

De Baken 19 is een villa, vrijstaande woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m², een perceel van 765 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Villa, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
765 m²
Inhoud
972 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€920.000 tot €1.020.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Baken 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Baken 19

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.7%
CO₂-emissie
32.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1215 Inwoners
490 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
474 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde De Muziekinstrumentenbuurt
23% Koopwoningen
5.595 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Baken 19

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over De Baken 19

Wat is de geschatte woningwaarde van De Baken 19?

De prijsindicatie voor De Baken 19 ligt rond €920.000 tot €1.020.000. De gemiddelde woningwaarde in De Muziekinstrumentenbuurt is €280.000. Dat komt neer op circa €1.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Baken 19 zich tot de wijk De Muziekinstrumentenbuurt?

De Baken 19 is een villa, vrijstaande woning van 262 m² in de wijk De Muziekinstrumentenbuurt. De buurt telt 474 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Baken 19?

De Baken 19 is een villa, vrijstaande woning in De Muziekinstrumentenbuurt, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Baken 19 vergeleken met de buurt?

De Baken 19 heeft 262 m² woonoppervlakte en 972 m³ inhoud. Het perceel is 765 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Muziekinstrumentenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Baken 19 en wat betekent dat?

De Baken 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Baken 19?

De Baken 19 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Muziekinstrumentenbuurt?

De wijk De Muziekinstrumentenbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Muziekinstrumentenbuurt?

Vanuit De Baken 19 in De Muziekinstrumentenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Muziekinstrumentenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Baken 19: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Muziekinstrumentenbuurt?

Recreatie nabij De Muziekinstrumentenbuurt: restaurant (1.3 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Baken 19?

De Baken 19 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €425.000 tot €475.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Muziekinstrumentenbuurt is €280.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Baken 19?

Een woningrapport voor De Baken 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Muziekinstrumentenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen