Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Eerste Morgendreef 7 's-Hertogenbosch

Eerste Morgendreef 7, 5233 NC 's-Hertogenbosch

175 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Eerste Morgendreef 7 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 352 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
352 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, Beschutte ligging, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Eerste Morgendreef 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Morgendreef 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2340 Inwoners
1075 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1171 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde De Rompert
73% Koopwoningen
4.330 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Morgendreef 7

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Eerste Morgendreef 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Morgendreef 7?

De prijsindicatie voor Eerste Morgendreef 7 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in De Rompert is €333.000. Dat komt neer op circa €1.903 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Morgendreef 7 zich tot de wijk De Rompert?

Eerste Morgendreef 7 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 175 m² in de wijk De Rompert. De buurt telt 1.171 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.330 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Morgendreef 7?

Eerste Morgendreef 7 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in De Rompert, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Eerste Morgendreef 7 vergeleken met de buurt?

Eerste Morgendreef 7 heeft 175 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 352 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In De Rompert ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Morgendreef 7 en wat betekent dat?

Eerste Morgendreef 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Morgendreef 7?

Eerste Morgendreef 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Rompert?

De wijk De Rompert in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Rompert?

Vanuit Eerste Morgendreef 7 in De Rompert bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.