2-onder-1-kapwoning De Baken 60 's-Hertogenbosch

De Baken 60, 5231 HS 's-Hertogenbosch

162 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

De Baken 60 is een 2-onder-1-kapwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 379 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
379 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Baken 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Baken 60

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
129.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1215 Inwoners
490 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
474 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde De Muziekinstrumentenbuurt
23% Koopwoningen
5.595 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Baken 60

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over De Baken 60

Wat is de geschatte woningwaarde van De Baken 60?

De prijsindicatie voor De Baken 60 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in De Muziekinstrumentenbuurt is €280.000. Dat komt neer op circa €1.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Baken 60 zich tot de wijk De Muziekinstrumentenbuurt?

De Baken 60 is een 2-onder-1-kapwoning van 162 m² in de wijk De Muziekinstrumentenbuurt. De buurt telt 474 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Baken 60?

De Baken 60 is een 2-onder-1-kapwoning in De Muziekinstrumentenbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Baken 60 vergeleken met de buurt?

De Baken 60 heeft 162 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 379 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Muziekinstrumentenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Baken 60 en wat betekent dat?

De Baken 60 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-12-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Baken 60?

De Baken 60 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Muziekinstrumentenbuurt?

De wijk De Muziekinstrumentenbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Muziekinstrumentenbuurt?

Vanuit De Baken 60 in De Muziekinstrumentenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Muziekinstrumentenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Baken 60: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Muziekinstrumentenbuurt?

Recreatie nabij De Muziekinstrumentenbuurt: restaurant (1.3 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Baken 60?

De Baken 60 is verkocht in de periode 2021 tot 2024. De prijsindicatie ligt rond €250.000 tot €300.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Muziekinstrumentenbuurt is €280.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Baken 60?

Een woningrapport voor De Baken 60 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Muziekinstrumentenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen