Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning De Baken 66 's-Hertogenbosch

De Baken 66, 5231 HS 's-Hertogenbosch

162 m² Bouwjaar 1976 4 kamers 3 slaapkamers Label A

De Baken 66 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 381 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
381 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Baken 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Baken 66

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
117.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
23.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (140.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

1215 Inwoners
490 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
474 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde De Muziekinstrumentenbuurt
23% Koopwoningen
5.595 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Baken 66

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over De Baken 66

Wat is de geschatte woningwaarde van De Baken 66?

De prijsindicatie voor De Baken 66 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in De Muziekinstrumentenbuurt is €280.000. Dat komt neer op circa €1.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Baken 66 zich tot de wijk De Muziekinstrumentenbuurt?

De Baken 66 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 162 m² in de wijk De Muziekinstrumentenbuurt. De buurt telt 474 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Baken 66?

De Baken 66 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in De Muziekinstrumentenbuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Baken 66 vergeleken met de buurt?

De Baken 66 heeft 162 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Het perceel is 381 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In De Muziekinstrumentenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Baken 66 en wat betekent dat?

De Baken 66 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Baken 66?

De Baken 66 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 140 m².

Hoe is de woningmarkt in De Muziekinstrumentenbuurt?

De wijk De Muziekinstrumentenbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Muziekinstrumentenbuurt?

Vanuit De Baken 66 in De Muziekinstrumentenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Muziekinstrumentenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Baken 66: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Muziekinstrumentenbuurt?

Recreatie nabij De Muziekinstrumentenbuurt: restaurant (1.3 km), cafe (1.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Baken 66?

De Baken 66 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €605.000 tot €705.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Muziekinstrumentenbuurt is €280.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Baken 66?

Een woningrapport voor De Baken 66 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Muziekinstrumentenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen