Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 275 m²
- Perceeloppervlakte
- 416 m²
Warmoldstraat 81 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 416 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Warmoldstraat 81
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
1 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wielewaal is €158.000. Dat komt neer op circa €575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWarmoldstraat 81 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Wielewaal. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 6% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.310 inwoners per km².
Warmoldstraat 81 is een woonhuis in Wielewaal, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Warmoldstraat 81 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 416 m². In Wielewaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Warmoldstraat 81 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-10-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.3 kg/jaar.
De wijk Wielewaal in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 6% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Warmoldstraat 81 in Wielewaal bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Warmoldstraat 81: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Wielewaal: restaurant (1 km), cafe (1.2 km).