Vrijstaande woning Kortgenestraat 24 Rotterdam

Kortgenestraat 24, 3086 JK Rotterdam

164 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Kortgenestraat 24 is een vrijstaande woning in Rotterdam, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 471 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
471 m²
Inhoud
623 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kortgenestraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortgenestraat 24

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
235.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
330.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.83 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12770 Inwoners
5850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
5503 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Pendrecht
31% Koopwoningen
10.492 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kortgenestraat 24

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kortgenestraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortgenestraat 24?

De prijsindicatie voor Kortgenestraat 24 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Pendrecht is €236.000. Dat komt neer op circa €1.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortgenestraat 24 zich tot de wijk Pendrecht?

Kortgenestraat 24 is een vrijstaande woning van 164 m² in de wijk Pendrecht. De buurt telt 5.503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.492 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortgenestraat 24?

Kortgenestraat 24 is een vrijstaande woning in Pendrecht, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kortgenestraat 24 vergeleken met de buurt?

Kortgenestraat 24 heeft 164 m² woonoppervlakte en 623 m³ inhoud. Het perceel is 471 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Pendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortgenestraat 24 en wat betekent dat?

Kortgenestraat 24 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kortgenestraat 24?

Kortgenestraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Pendrecht?

De wijk Pendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pendrecht?

Vanuit Kortgenestraat 24 in Pendrecht bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.