Streetview Kralingseweg 406 Rotterdam

Kralingseweg 406, 3066 RC Rotterdam

511 m² Bouwjaar 2006 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Kralingseweg 406 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 511 m², een perceel van 1846 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
511 m²
Perceeloppervlakte
1846 m²
Inhoud
2366 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kralingseweg 406

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kralingseweg 406

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.3%
CO₂-emissie
25.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

9745 Inwoners
5180 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
5163 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Prinsenland
38% Koopwoningen
5.671 Inwoners per km²

Locatie van Kralingseweg 406

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kralingseweg 406

Wat is de geschatte woningwaarde van Kralingseweg 406?

De gemiddelde woningwaarde in Prinsenland is €347.000. Dat komt neer op circa €679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kralingseweg 406 zich tot de wijk Prinsenland?

Kralingseweg 406 is een woonhuis van 511 m² in de wijk Prinsenland. De buurt telt 5.163 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.671 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kralingseweg 406?

Kralingseweg 406 is een woonhuis in Prinsenland, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kralingseweg 406 vergeleken met de buurt?

Kralingseweg 406 heeft 511 m² woonoppervlakte en 2366 m³ inhoud. Het perceel is 1846 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 73 m² per kamer. In Prinsenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kralingseweg 406 en wat betekent dat?

Kralingseweg 406 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-05-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kralingseweg 406?

Kralingseweg 406 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Prinsenland?

De wijk Prinsenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsenland?

Vanuit Kralingseweg 406 in Prinsenland bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2 km.