Vrijstaande woning 's-Gravenweg 162 Capelle aan den IJssel

's-Gravenweg 162, 2902 LG Capelle aan den IJssel

434 m² Bouwjaar 1990 8 kamers 6 slaapkamers Label UNKNOWN

's-Gravenweg 162 is een vrijstaande woning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 434 m², een perceel van 3465 m² en 8 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.089.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
434 m²
Perceeloppervlakte
3465 m²
Inhoud
1466 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€2.005.000 tot €2.255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_green_area, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenweg 162

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

185 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
64 Woningvoorraad
€1.089.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenpark
100% Koopwoningen
982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravenweg 162

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 162

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 162?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 162 ligt rond €2.005.000 tot €2.255.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenpark is €1.089.000. Dat komt neer op circa €2.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 162 zich tot de wijk 's-Gravenpark?

's-Gravenweg 162 is een vrijstaande woning van 434 m² in de wijk 's-Gravenpark. De buurt telt 64 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 162?

's-Gravenweg 162 is een vrijstaande woning in 's-Gravenpark, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is 's-Gravenweg 162 vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 162 heeft 434 m² woonoppervlakte en 1466 m³ inhoud. Het perceel is 3465 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In 's-Gravenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.089.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenweg 162 en wat betekent dat?

's-Gravenweg 162 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van 's-Gravenweg 162?

's-Gravenweg 162 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenpark?

De wijk 's-Gravenpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.089.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenpark?

Vanuit 's-Gravenweg 162 in 's-Gravenpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.