Streetview 's-Gravenweg 651 Rotterdam

's-Gravenweg 651, 3065 SC Rotterdam

158 m² Bouwjaar 1997

's-Gravenweg 651 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 387 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
387 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 651

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8165 Inwoners
3655 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3540 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenland
56% Koopwoningen
3.929 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenweg 651

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 651

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 651?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 651 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenland is €532.000. Dat komt neer op circa €3.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 651 zich tot de wijk 's-Gravenland?

's-Gravenweg 651 is een woonhuis van 158 m² in de wijk 's-Gravenland. De buurt telt 3.540 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 651?

's-Gravenweg 651 is een woonhuis in 's-Gravenland, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is 's-Gravenweg 651 vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 651 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 387 m². In 's-Gravenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenland?

De wijk 's-Gravenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenland?

Vanuit 's-Gravenweg 651 in 's-Gravenland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 's-Gravenland?

Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenweg 651: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 's-Gravenland?

Recreatie nabij 's-Gravenland: restaurant (0.9 km), cafe (2.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van 's-Gravenweg 651?