Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning 's-Gravenweg 696 Rotterdam

's-Gravenweg 696, 3065 SJ Rotterdam

120 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label D

's-Gravenweg 696 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Rotterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 241 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
241 m²
Inhoud
472 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 696

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenweg 696

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8165 Inwoners
3655 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3540 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenland
56% Koopwoningen
3.929 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravenweg 696

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 696

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 696?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 696 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenland is €532.000. Dat komt neer op circa €4.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 696 zich tot de wijk 's-Gravenland?

's-Gravenweg 696 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 120 m² in de wijk 's-Gravenland. De buurt telt 3.540 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 696?

's-Gravenweg 696 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in 's-Gravenland, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Gravenweg 696 vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 696 heeft 120 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Het perceel is 241 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In 's-Gravenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenweg 696 en wat betekent dat?

's-Gravenweg 696 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-10-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenweg 696?

's-Gravenweg 696 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 98 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenland?

De wijk 's-Gravenland in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenland?