Bovenwoning (appartement) 's-Gravensingel 65 Rotterdam

's-Gravensingel 65, 3062 SC Rotterdam

77 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label D

's-Gravensingel 65 is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
247 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravensingel 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravensingel 65

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
185.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.59 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8510 Inwoners
4850 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3882 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Kralingen Oost
46% Koopwoningen
4.215 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravensingel 65

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over 's-Gravensingel 65

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravensingel 65?

De prijsindicatie voor 's-Gravensingel 65 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €8.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravensingel 65 zich tot de wijk Kralingen Oost?

's-Gravensingel 65 is een bovenwoning (appartement) van 77 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravensingel 65?

's-Gravensingel 65 is een bovenwoning (appartement) in Kralingen Oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 's-Gravensingel 65 vergeleken met de buurt?

's-Gravensingel 65 heeft 77 m² woonoppervlakte en 247 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravensingel 65 en wat betekent dat?

's-Gravensingel 65 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravensingel 65?

's-Gravensingel 65 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kralingen Oost?

De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kralingen Oost?

Vanuit 's-Gravensingel 65 in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.