Herenhuis, tussenwoning Berglustlaan 86 Rotterdam

Berglustlaan 86, 3054 BK Rotterdam

197 m² Bouwjaar 1928 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Berglustlaan 86 is een herenhuis, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 227 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
227 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Berglustlaan 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berglustlaan 86

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
181.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.18 kg/m²

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7855 Inwoners
3960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4127 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Noord
49% Koopwoningen
4.281 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Berglustlaan 86

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Berglustlaan 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Berglustlaan 86?

De prijsindicatie voor Berglustlaan 86 ligt rond €935.000 tot €1.185.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €2.756 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berglustlaan 86 zich tot de wijk Hillegersberg Noord?

Berglustlaan 86 is een herenhuis, tussenwoning van 197 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berglustlaan 86?

Berglustlaan 86 is een herenhuis, tussenwoning in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Berglustlaan 86 vergeleken met de buurt?

Berglustlaan 86 heeft 197 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 227 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berglustlaan 86 en wat betekent dat?

Berglustlaan 86 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berglustlaan 86?

Berglustlaan 86 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 66 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Noord?

De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?