Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 434 m²
- Inhoud
- 562 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Adrianalaan 23 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 434 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Adrianalaan 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
5.3 kmDe prijsindicatie voor Adrianalaan 23 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiebroek is €357.000. Dat komt neer op circa €1.488 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdrianalaan 23 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Schiebroek. De buurt telt 8.082 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.508 inwoners per km².
Adrianalaan 23 is een woonhuis in Schiebroek, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Adrianalaan 23 heeft 240 m² woonoppervlakte en 562 m³ inhoud. Het perceel is 434 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Schiebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Adrianalaan 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7026.68 kg/jaar.
Adrianalaan 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Schiebroek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Adrianalaan 23 in Schiebroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Adrianalaan 23: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.