Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1893
- Woonoppervlakte
- 476 m²
- Perceeloppervlakte
- 4445 m²
Hofweg 63 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1893. De woning heeft een woonoppervlakte van 476 m² en een perceel van 4445 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hofweg 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
6.7 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
2.5 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
4 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
2.6 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
6.2 kmDe prijsindicatie voor Hofweg 63 ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in Schieveen is €598.000. Dat komt neer op circa €1.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHofweg 63 is een woonhuis van 476 m² in de wijk Schieveen. De buurt telt 141 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².
Hofweg 63 is een woonhuis in Schieveen, gebouwd in 1893 (133 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hofweg 63 heeft 476 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4445 m². In Schieveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Schieveen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Hofweg 63 in Schieveen bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hofweg 63: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 2.5 km, middelbare school op 4.4 km.
Recreatie nabij Schieveen: restaurant (2.6 km), cafe (3.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €945.000 tot €1.195.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Schieveen is €598.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.