Vrijstaande woning (dijkwoning) Delftweg 363 Rotterdam

Delftweg 363, 3046 NH Rotterdam

227 m² Bouwjaar 1890 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Delftweg 363 is een vrijstaande woning (dijkwoning) in Rotterdam, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m², een perceel van 669 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
669 m²
Inhoud
863 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.220.000 tot €1.470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen en riet
Ligging
Aan vaarwater, aan water, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Delftweg 363

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Delftweg 363

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.93 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
141 Woningvoorraad
€598.000 Gem. woningwaarde Schieveen
84% Koopwoningen
59 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Delftweg 363

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Delftweg 363

Wat is de geschatte woningwaarde van Delftweg 363?

De prijsindicatie voor Delftweg 363 ligt rond €1.220.000 tot €1.470.000. De gemiddelde woningwaarde in Schieveen is €598.000. Dat komt neer op circa €2.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Delftweg 363 zich tot de wijk Schieveen?

Delftweg 363 is een vrijstaande woning (dijkwoning) van 227 m² in de wijk Schieveen. De buurt telt 141 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Delftweg 363?

Delftweg 363 is een vrijstaande woning (dijkwoning) in Schieveen, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Delftweg 363 vergeleken met de buurt?

Delftweg 363 heeft 227 m² woonoppervlakte en 863 m³ inhoud. Het perceel is 669 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Schieveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Delftweg 363 en wat betekent dat?

Delftweg 363 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Delftweg 363?

Delftweg 363 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Schieveen?

De wijk Schieveen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schieveen?

Vanuit Delftweg 363 in Schieveen bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.