2-onder-1-kapwoning Alfred Nobelborg 5 Schiedam

Alfred Nobelborg 5, 3124 TE Schiedam

174 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Alfred Nobelborg 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Schiedam, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 257 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
257 m²
Inhoud
708 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€810.000 tot €910.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Alfred Nobelborg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alfred Nobelborg 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.9%
CO₂-emissie
22.22 kg/m²

Tuin
Ja (149.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

1765 Inwoners
650 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
652 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Sveaborg en Sveadal
84% Koopwoningen
6.233 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alfred Nobelborg 5

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Alfred Nobelborg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Alfred Nobelborg 5?

De prijsindicatie voor Alfred Nobelborg 5 ligt rond €810.000 tot €910.000. De gemiddelde woningwaarde in Sveaborg en Sveadal is €460.000. Dat komt neer op circa €2.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alfred Nobelborg 5 zich tot de wijk Sveaborg en Sveadal?

Alfred Nobelborg 5 is een 2-onder-1-kapwoning van 174 m² in de wijk Sveaborg en Sveadal. De buurt telt 652 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alfred Nobelborg 5?

Alfred Nobelborg 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Sveaborg en Sveadal, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Alfred Nobelborg 5 vergeleken met de buurt?

Alfred Nobelborg 5 heeft 174 m² woonoppervlakte en 708 m³ inhoud. Het perceel is 257 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Sveaborg en Sveadal ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alfred Nobelborg 5 en wat betekent dat?

Alfred Nobelborg 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alfred Nobelborg 5?

Alfred Nobelborg 5 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 149 m².

Hoe is de woningmarkt in Sveaborg en Sveadal?

De wijk Sveaborg en Sveadal in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sveaborg en Sveadal?