2-onder-1-kapwoning Albert Sabinhof 33 Rotterdam

Albert Sabinhof 33, 3045 BL Rotterdam

186 m² Bouwjaar 2015 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Albert Sabinhof 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Rotterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 156 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€925.000 tot €1.025.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Albert Sabinhof 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albert Sabinhof 33

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4250 Inwoners
1290 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Zestienhoven
80% Koopwoningen
762 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albert Sabinhof 33

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Albert Sabinhof 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Sabinhof 33?

De prijsindicatie voor Albert Sabinhof 33 ligt rond €925.000 tot €1.025.000. De gemiddelde woningwaarde in Zestienhoven is €697.000. Dat komt neer op circa €3.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Sabinhof 33 zich tot de wijk Zestienhoven?

Albert Sabinhof 33 is een 2-onder-1-kapwoning van 186 m² in de wijk Zestienhoven. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Sabinhof 33?

Albert Sabinhof 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Zestienhoven, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Albert Sabinhof 33 vergeleken met de buurt?

Albert Sabinhof 33 heeft 186 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Zestienhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albert Sabinhof 33 en wat betekent dat?

Albert Sabinhof 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-08-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albert Sabinhof 33?

Albert Sabinhof 33 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zestienhoven?

De wijk Zestienhoven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zestienhoven?

Vanuit Albert Sabinhof 33 in Zestienhoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.